CURRENCY:

promoters

Posiadasz popularne konto społecznościowe, jesteś osobą publiczną, bloggerem, lub posiadasz swój kanał na YouTube? Dobrze trafiłeś - szukamy kreatywnych i zaufanych osób, które dołączą do naszej ekipy i pomogą nam szerzyć przekaz marki.

Jeśli pragniesz promować razem z nami BLVCK.PL, zgłoś się do nas na adres shop@blvck.pl (zgłoszeń nie przyjmujemy przez Instagram). Opisz nam pokrótce siebie, wskaż produkty, które szczególnie przypadły Ci do gustu, załącz odnośniki do kanałów medialnych, z których korzystasz, a być może zaprosimy Cię do współpracy. Pamiętaj - im oryginalniejsza wiadomość, tym lepiej! Musisz również wzbudzić zaufanie, żebyśmy mieli pewność, że w pełni wywiążesz się z warunków umowy. Nie martw się, jeżeli nie uzyskasz odpowiedzi od razu - oznacza to, że na ten moment nie jesteśmy zainteresowani współpracą, ale zachowamy kontakt do Ciebie na przyszłość.

KOGO SZUKAMY?
Szukamy osób reprezentujących alternatywny styl w szerokim tego słowa pojęciu, zdolnych fotografów, prezentujących ciekawe propozycje outfitów i regularnie publikujących wysokiej jakości content. Od bloggerów instagramowych wymagamy ilości obserwujących zbliżonej do lub przewyższającej aktualną ilość obserwujących BLVCK.PL (10 000+). Trzeba to wziąć pod uwagę, gdyż nieczęsto robimy ustępstwa od tej reguły (wyjątki dotyczą profili o dużej aktywności fanów lub wyróżniających się zdjęciami).

WARUNKI WSPÓŁPRACY NA INSTAGRAMIE
Od promotorów na Instagramie wymagamy sesji zdjęciowej z udziałem produktów i publikacji co najmniej 3 zdjęć na swoim profilu (liczba ta może różnić się w zależności od ilości nadesłanych przez nas rzeczy), każde udostępniane w odstępie czasowym nie większym niż 7 dni oraz nadesłania przynajmniej 3 niepublikowanych przez siebie zdjęć na adres mailowy sklepu, z których wybrane udostępnimy. 
W przypadku osób posiadających liczbę obserwujących większą niż 25 000, warunki współpracy określane są indywidualnie.


WARUNKI WSPÓŁPRACY NA INNYCH KANAŁACH
Z osobami odnoszącymi sukcesy w społecznościach innych niż Instagram lub posiadających blogi modowe, warunki współpracy ustalamy indywidualnie.


G O T   I T ?   W R I T E   U S : shop@blvck.pl

SHOPPING BAG

Your shopping bag is empty

Get shopping now!