H E L L O, L O V E L Y !

Z tej strony Paula, właścicielka i pomysłodawczyni sklepu. Jeśli odwiedzasz tą stronę to znaczy pewnie, że jesteś zainteresowana/y krótką historią genezy Blvck.pl. Sklep powstał, by stanowić zachętę dla zwolenników alternatywnego stylu do wyrażania siebie. Oryginalność w dzisiejszych czasach zdaje się być na wymarciu, a moda ginie w lawinie mainstreamu. Inspirując się stylem kreowanym przez nas samych za pośrednictwem sieci społecznościowych, tworzę designy mające na celu kultywowanie indywidualności i odejście od bezpiecznych schematów. 

Mimo, iż na ten moment sklep prowadzę samodzielnie, to są osoby, bez których pomocy Blvck nadal pozostałby w sferze niezrealizowanych marzeń - moi przyjaciele oraz najbliżsi, ale przede wszystkim też najwspanialsze grono klientów, followersów, bloggerów i fanów podrzucających mi kolejne pomysły jak mogę ulepszyć działalność, przesyłający zdjęcia i nieustannie wspierający.

Na szczególne wyróżnienie w tej sekcji zasługuje Kasia Szczęsna - artystka, fotograf i designer, autorka zdjęć znajdujących się na stronie. Jej portfolio możecie zobaczyć na www.kasiaszczesna.tumblr.com. Podziękowania lecą również do Wiktorii Kucharczyk (ig: @w_kucharczyk) oraz Aleksandry Winnickiej (ig: alexandrawine) - dwóch najwspanialszych modelek, które zachwycają swoim wizerunkiem na stronie oraz w lookbooku.

Robię co w mojej mocy, by do Waszych rąk trafiały oryginalne rzeczy świetnej jakości, których unikatowość będzie największą zaletą. Nie obejdzie się jednak i bez Twojej pomocy! Jeśli jest rzecz, która jak najszybciej powinna znaleźć się w Twojej szafie zamiast jedynie na wyświetlaczu komputera, nie wahaj się by przesłać mi jej zdjęcie. 

x  P a u l a   P y c i a r z

Your shopping bag

Total:

0.00 $